FAN 120x120x25MM 24V 0.28A 6.72W 3000RPM BB SAVIOR
402,74₺
Vergiler Hariç: 335,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SAD12025U5B
- SKU: SAD12025U5B
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | SAVIOR COMP. |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 120x120x25 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.28 A |
| Nominal Güç | 6.72 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 3000 RPM |
| Hava Akışı | 100.5 CFM |
| Ses Seviyesi | 45.7 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |