FAN 80x80x25MM 12V 0.2A 2.4W 3200RPM BB - RQD 8025 HBL-12V
93,89₺
Vergiler Hariç: 78,24₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RQD 8025 HBL-12V
- SKU: RQD 8025 HBL-12V
Ürün Detayları
| Kategori | Aksiyel Fanlar |
| Üretici Firma | TIDAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Nominal Akım | 0.20 A |
| Boyutu | 80 x80x25mm |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Güç | 2.40 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 3200 RPM |
| Hava Akışı | N/A |
| Ses Seviyesi | N/A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler:
FAN 80x80x25MM 12V 0.2A 2.4W 3200RPM BB - RQD 8025 HBL-12V
, RQD 8025 HBL-12V
, Maker ve IoT Fanlar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.