FAN 51x52x15MM 12V 0.18A 2.16W 5500RPM BB - DB05015B12H
324,79₺
Vergiler Hariç: 270,66₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DB05015B12H
- SKU: DB05015B12H
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 51x52x15 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.18 A |
| Nominal Güç | 2.16 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 5500 RPM |
| Hava Akışı | 4.37 CFM |
| Ses Seviyesi | 44.2 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |