FAN 50x50x10MM 5V 0.15A 0.75W 4000RPM SB 2WIRE - PF5010D5HSL
76,75₺
Vergiler Hariç: 63,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PF5010D5HSL
- SKU: PF5010D5HSL
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | PF MOTOR & FAN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 50x50x10 |
| Nominal Voltaj | 5 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.15 A |
| Nominal Güç | 0.75 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 4000 RPM |
| Hava Akışı | 9.78 CFM |
| Ses Seviyesi | 24.9 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads with Connector 2.54 mm |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 9 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +80 °C |