FAN 40x40x20MM 24V 0.12A 2.88W 10000RPM - DA04020S24H
131,17₺
Vergiler Hariç: 109,30₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DA04020S24H
- SKU: DA04020S24H
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 40x40x20 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.07 A |
| Nominal Güç | 1.68 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 10000 RPM |
| Hava Akışı | 10.79 CFM |
| Ses Seviyesi | 38 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |