FAN 40x40x10mm 12V 0.10A - DF0401012SEHN
181,40₺
Vergiler Hariç: 151,17₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DF0401012SEHN
- SKU: DF0401012SEHN
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | MARTECH |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 40x40x10 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.1 A |
| Nominal Güç | 1.2 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | N/A |
| Hava Akışı | N/A |
| Ses Seviyesi | N/A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads with Quick Terminal |
| Rulman Tipi | N/A |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |