FAN 175x69MM 24V 2.00A 48W 3000RPM BB Ø
4.091,89₺
Vergiler Hariç: 3.409,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DB17569B24HA
- SKU: DB17569B24HA
Ürün Detayları
| Kategori | Santrifüj Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 175x69 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 2 A |
| Nominal Güç | 48 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 3000 RPM |
| Hava Akışı | 332.54 CFM |
| Ses Seviyesi | 64 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.