FAN 172x150x51MM 24V 1.50A 36W 4000RPM BB 2WIRE - DA17251B24UA
2.273,50₺
Vergiler Hariç: 1.894,59₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DA17251B24UA
- SKU: DA17251B24UA
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 172x152x51 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 1.2 A |
| Nominal Güç | 28.8 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 4000 RPM |
| Hava Akışı | 305.29 CFM |
| Ses Seviyesi | 67 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |