FAN 172x150x51MM 220V 0.27A 36W 2700RPM BB 2WIRE - PF17251A2HBL
662,56₺
Vergiler Hariç: 552,14₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PF17251A2HBL
- SKU: PF17251A2HBL
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | PF MOTOR & FAN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 172x150x51 |
| Nominal Voltaj | 220 V-240V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.2 A |
| Nominal Güç | 42 W |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 2500 RPM |
| Hava Akışı | 150 CFM |
| Ses Seviyesi | 49 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |