FAN 120x120x38MM 24V 0.60A 14.40W 3500RPM BB - DA12038B24HA
636,58₺
Vergiler Hariç: 530,48₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DA12038B24HA
- SKU: DA12038B24HA
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 120x120x38 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.6 A |
| Nominal Güç | 14.4 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 3500 RPM |
| Hava Akışı | 144.21 CFM |
| Ses Seviyesi | 53 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |