FAN 120x120x38MM 24V 0.28A 9.60W 3000RPM BB - DA12038B24MA
1.503,11₺
Vergiler Hariç: 1.252,59₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DA12038B24MA
- SKU: DA12038B24MA
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 120x120x38 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.28 A |
| Nominal Güç | 6.72 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 3000 RPM |
| Hava Akışı | 115.29 CFM |
| Ses Seviyesi | 48 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |