FAN 120x120x38MM 220V 0.14A 23W 3000RPM
480,68₺
Vergiler Hariç: 400,57₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AA12038S22HT
- SKU: AA12038S22HT
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 120x120x38 |
| Nominal Voltaj | 200 V-240 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.14/0.11 A |
| Nominal Güç | 23/20 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2600/3000 RPM |
| Hava Akışı | 83/92 CFM |
| Ses Seviyesi | 40/43 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Terminals |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |