FAN 120x120x38MM 220V 0.08A 9W 2000RPM SAVIOR
526,15₺
Vergiler Hariç: 438,46₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SA12038L2ST
- SKU: SA12038L2ST
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | SAVIOR COMP. |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 120x120x38 |
| Nominal Voltaj | 220 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | N/ A |
| Nominal Güç | 8/9 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 1800/2000 RPM |
| Hava Akışı | 54/52 CFM |
| Ses Seviyesi | 30/34 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Terminals |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |