FAN 120x120x38MM 12V 0.60A 7W 3000RPM SAVIOR
428,72₺
Vergiler Hariç: 357,27₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SD12038H4S
- SKU: SD12038H4S
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | SAVIOR COMP. |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 120x120x38 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.6 A |
| Nominal Güç | 7 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 3000 RPM |
| Hava Akışı | 105 CFM |
| Ses Seviyesi | 45 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |