FAN 120x120x38MM 110V-240V 9.5W 3500RPM BB - AF12038B00HT
909,40₺
Vergiler Hariç: 757,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AF12038B00HT
- SKU: AF12038B00HT
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 120x120x38 |
| Nominal Voltaj | 100 V-240 V |
| AC/DC | AC/DC |
| Nominal Akım | N/ A |
| Nominal Güç | 9.5 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 3500 RPM |
| Hava Akışı | 123.92 CFM |
| Ses Seviyesi | 49.3 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Terminals |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |