FAN 120x120x25MM 24V 0.60A 14,40W 5000RPM BB - 200231-FD122524B50
721,20₺
Vergiler Hariç: 601,00₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: 200231-FD122524B50
- SKU: 200231-FD122524B50
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | VENTUS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 120x120x25 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.6 A |
| Nominal Güç | 14.4 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 5000 RPM |
| Hava Akışı | 150.71 CFM |
| Ses Seviyesi | 56.6 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |