DIODE STAND. SINGLE 800A 600V CHASSIS DISC - D798N06T
3.796,36₺
Vergiler Hariç: 3.163,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: D798N06T
- SKU: D798N06T
Ürün Detayları
| Kategori | Disk Diyotlar |
| Üretici Firma | EUPEC-INFINEON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Polarite | None |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 800 A |
| Voltaj (VRRM) | 600 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Ceramic |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE STAND. SINGLE 800A 600V CHASSIS DISC - D798N06T
, D798N06T
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.