DIODE MODULE 260A 600V EUPEC - ND260N600
4.114,98₺
Vergiler Hariç: 3.429,15₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ND260N600
- SKU: ND260N600
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Diyotlar |
| Üretici Firma | EUPEC-INFINEON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Y1-CU |
| İletim Akımı (If) | 260 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 85 °C |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 600 V |
| Ters Akım (25°C) | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE MODULE 260A 600V EUPEC - ND260N600
, ND260N600
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.