VARISTOR DISC 14MM 560V 4.5KA 350VAC 460VDC THT - B72214S0351K101
8,35₺
Vergiler Hariç: 6,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: B72214S0351K101
- SKU: B72214S0351K101
Ürün Detayları
| Kategori | Varistörler |
| Üretici Firma | EPCOS (TDK) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | StandarD |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Montaj Tipi | THT |
| Gövde Boyutu | 14 mm |
| Pin Aralığı | 7.5 mm |
| Varistör Voltajı(Min) | 504 V |
| Varistör Voltajı(Typ) | 560 V |
| Varistör Voltajı(Maks) | 616 V |
| Anma Akımı | 4.5 kA |
| Enerji | N/A |
| Devre Sayısı | 1 |
| Voltaj(AC)(Maks) | 350 VAC |
| Voltaj(DC)(Maks) | 460 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler:
VARISTOR DISC 14MM 560V 4.5KA 350VAC 460VDC THT - B72214S0351K101
, B72214S0351K101
, Devre
, Akım ve Gerilim Koruyucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.