INDUCTOR FIXED 330UH 85MA 14.1OHM SMD - B82432C1334K000
48,91₺
Vergiler Hariç: 40,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: B82432C1334K000
- SKU: B82432C1334K000
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | EPCOS (TDK) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | B82432C |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1812 (4532 Metric) |
| İndüktans | 330 uH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±10 % |
| Akım Değeri | 85 mA |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 14 Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 4.5 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 3.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Teknoloji | Wire Wound |
| Koruma / Ekranlama | Unshielded |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.