FERRITE CHOKE 51UH 30% 100KHZ 800MA BLİSTER - B82793S513N201
78,69₺
Vergiler Hariç: 65,58₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: B82793S513N201
- SKU: B82793S513N201
Ürün Detayları
| Kategori | Ortak Mod Bobinler |
| Üretici Firma | EPCOS (TDK) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | B82793 |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| Pin Aralığı | None |
| Teknoloji | Wire Wound |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
| Filtre Tipi | Signal Line Filter |
| Number of Lines | 2 |
| İndüktans | 51 uH |
| Empedans | None |
| Akım | 800 mA |
| Tolerans | ±30 % |
| DC Direnci (DCR) | 140 m Ohms |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 7.1 mm |
| Genişlik | 6 mm |
| Yükseklik | 4.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler:
FERRITE CHOKE 51UH 30% 100KHZ 800MA BLİSTER - B82793S513N201
, B82793S513N201
, İndüktörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.