DC/DC CONV 1W 24VDC +/-15VDC +/-33mA SIP7 - RB-2415D
588,78₺
Vergiler Hariç: 490,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RB-2415D
- SKU: RB-2415D
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP7 |
| Giriş Voltajı | 24 VDC |
| Çıkış Sayısı | 2 |
| Çıkış Voltajı 1 | 15 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | -15 VDC |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 33 mA |
| Çıkış Akımı 2 | -33 mA |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 1 W |
| İzolasyon | 1 kV |
| Verimlilik | 84 % |
| Uzunluk | 19.7 mm |
| Genişlik | 6 mm |
| Yükseklik | 10.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.