DC/DC CONV 15W 3-17VDC 5VDC 3A 25 PAD LGA - RPM5.0-3.0-CT
490,16₺
Vergiler Hariç: 408,47₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RPM5.0-3.0-CT
- SKU: RPM5.0-3.0-CT
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 25-LGA |
| Giriş Voltajı | 3-17 VDC |
| Güç | 15 W |
| Uzunluk | 12.19 mm |
| Genişlik | 12.19 mm |
| Yükseklik | 3.75 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C (WithDerating) |
Etiketler:
DC/DC CONV 15W 3-17VDC 5VDC 3A 25 PAD LGA - RPM5.0-3.0-CT
, RPM5.0-3.0-CT
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.