TYPE-C GÜÇ ADAPTÖRÜ 5V 3A - YL121-0503000HV-B
541,16₺
Vergiler Hariç: 450,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: YL121-0503000HV-B
- SKU: YL121-0503000HV-B
Ürün Detayları
| Kategori | Duvar Tipi Adaptörler |
| Üretici Firma | Y&L ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Giriş Voltajı | 100-240 VAC |
| Çıkış Voltajı | 5-30 VDC |
| Çıkış Akımı | 3 A |
| Çıkış Gücü | 12.5 W |
| Giriş Bağlantısı | US/EU/UK/AUS/KR/JP/CCC |
| Çıkış Bağlantısı | USB Type A Female |
| Verimlilik | N/A |
| Kablo Uzunluğu | None |
| Polarizasyon | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +60 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.