RASPBERRY Pi 4 UYUMLU GÜÇ ADAPTÖRÜ 5.1V 3A - RPI-18PFCA-05
450,84₺
Vergiler Hariç: 375,70₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RPI-18PFCA-05
- SKU: RPI-18PFCA-05
Ürün Detayları
| Kategori | Duvar Tipi Adaptörler |
| Üretici Firma | OKDO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Giriş Voltajı | 90-264 VAC |
| Çıkış Voltajı | 5.1 VDC |
| Çıkış Akımı | 3 A |
| Çıkış Gücü | N/A |
| Giriş Bağlantısı | US/AU/UK/EU Plugs |
| Çıkış Bağlantısı | USB Type C Male |
| Verimlilik | 81.97 % |
| Kablo Uzunluğu | 1.5 m |
| Polarizasyon | N/A |
| Uzunluk | 74.5 mm |
| Genişlik | 36 mm |
| Yükseklik | 54 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +40 °C |
Etiketler:
RASPBERRY Pi 4 UYUMLU GÜÇ ADAPTÖRÜ 5.1V 3A - RPI-18PFCA-05
, RPI-18PFCA-05
, AC/DC Adaptörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.