POWER SUPPLY 24V 0.5A 1.2M CABLE 2.1MM JACK - SK01T8-2400050V
293,22₺
Vergiler Hariç: 244,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SK01T8-2400050V
- SKU: SK01T8-2400050V
Ürün Detayları
| Kategori | Duvar Tipi Adaptörler |
| Üretici Firma | SIMSUKIAN |
| Paket Tipi | BULK&BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Giriş Voltajı | 100-240 VAC |
| Çıkış Voltajı | 24 VDC |
| Çıkış Akımı | 500 mA |
| Çıkış Gücü | 12 W |
| Giriş Bağlantısı | Fixed Blade-Europe Type |
| Çıkış Bağlantısı | Barrel Plug, 2.50 mm I.Dx5.50 mm O.D |
| Verimlilik | N/A |
| Kablo Uzunluğu | 1.2 m |
| Polarizasyon | Positive Center |
| Uzunluk | 62 mm |
| Genişlik | 42.5 mm |
| Yükseklik | 25 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +40 °C |
Etiketler:
POWER SUPPLY 24V 0.5A 1.2M CABLE 2.1MM JACK - SK01T8-2400050V
, SK01T8-2400050V
, AC/DC Adaptörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.