POWER SUPPLY 2000W 3.3VDC 5VDC +/-12VDC ATX - FSP2000-52AGPBI
50.870,98₺
Vergiler Hariç: 42.392,48₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FSP2000-52AGPBI
- SKU: FSP2000-52AGPBI
Ürün Detayları
| Kategori | Çok Çıkışlı Adaptörler |
| Üretici Firma | FSP |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Benchtop |
| Kılıf / Kasa | ATX |
| Çıkış Sayısı | 4 |
| Çıkış Voltajı 1 | 3.3 V |
| Çıkış Voltajı 2 | 5 V |
| Çıkış Voltajı 3 | 12 V |
| Çıkış Voltajı 4 | -12 V |
| Çıkış Voltajı 5 | None |
| Çıkış Voltajı 6 | None |
| Çıkış Voltajı 7 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 25 A |
| Çıkış Akımı 2 | 25 A |
| Çıkış Akımı 3 | 166.6 A |
| Çıkış Akımı 4 | 500 mA |
| Çıkış Akımı 5 | None |
| Çıkış Akımı 6 | None |
| Çıkış Akımı 7 | None |
| Giriş Voltajı | 90-264 VAC |
| Çıkış Gücü | 2000 W |
| Verimlilik | 80 % |
| Uzunluk | 199.9 mm |
| Genişlik | 150.1 mm |
| Yükseklik | 86.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +50 °C |
Etiketler:
POWER SUPPLY 2000W 3.3VDC 5VDC +/-12VDC ATX - FSP2000-52AGPBI
, FSP2000-52AGPBI
, AC/DC Adaptörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.