GÜÇ KAYNAĞI 50WATT 5VDC 6A 12VDC 2A KUTU TİPİ - SPBD-50-05-12
1.121,36₺
Vergiler Hariç: 934,47₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SPBD-50-05-12
- SKU: SPBD-50-05-12
Ürün Detayları
| Kategori | Çok Çıkışlı Adaptörler |
| Üretici Firma | SAVIOR OTM. |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | N/A |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Çıkış Sayısı | 2 |
| Çıkış Voltajı 1 | 5 V |
| Çıkış Voltajı 2 | 12 V |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Voltajı 4 | None |
| Çıkış Voltajı 5 | None |
| Çıkış Voltajı 6 | None |
| Çıkış Voltajı 7 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 1-6 A |
| Çıkış Akımı 2 | 0.2-2 A |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Çıkış Akımı 4 | None |
| Çıkış Akımı 5 | None |
| Çıkış Akımı 6 | None |
| Çıkış Akımı 7 | None |
| Giriş Voltajı | 230 VAC |
| Çıkış Gücü | 50 W |
| Verimlilik | 72 % |
| Uzunluk | 129 mm |
| Genişlik | 98 mm |
| Yükseklik | 38 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +60 °C |
Etiketler:
GÜÇ KAYNAĞI 50WATT 5VDC 6A 12VDC 2A KUTU TİPİ - SPBD-50-05-12
, SPBD-50-05-12
, AC/DC Adaptörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.