UNMANAGED 6TX/2FX SC/MM -20/+70°C - KSD-800-2C
26.737,32₺
Vergiler Hariç: 22.281,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KSD-800-2C
- SKU: KSD-800-2C
Ürün Detayları
| Kategori | Siviçler ve Konvertörler |
| Üretici Firma | KTI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Siviç Tipi | Unmanaged |
| Özellikler | Industrial 8-Port L2 Fast Ethernet Switches with Fiber Connectivity |
| Montaj Tipi | DIN-Rail, Wall, Panel Mounting (Optional) |
| Uzunluk | 40 mm |
| Genişlik | 106 mm |
| Yükseklik | 140 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
UNMANAGED 6TX/2FX SC/MM -20/+70°C - KSD-800-2C
, KSD-800-2C
, Endüstriyel Siviçler ve Konvertörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.