FERRITE ON ROUND CABLE D:7mm 70Ohms A:17mm B:15mm - FLF-702
106,85₺
Vergiler Hariç: 89,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FLF-702
- SKU: FLF-702
Ürün Detayları
| Kategori | Snap Ferritler |
| Üretici Firma | FERROCORE |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Free |
| Case Color | Black |
| Çekirdek Tipi | Round |
| Empedans | 70 Ohms |
| Uzunluk | 30 mm |
| İç Çap | 7 mm |
| Dış Çap | 17 mm |
| Dış Çap | 17 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.