FERRITE I CORE nH NO AIRGAP NON-COATED - CF139I9316
144,85₺
Vergiler Hariç: 120,71₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CF139I9316
- SKU: CF139I9316
Ürün Detayları
| Kategori | Ferrit Çekirdekler |
| Üretici Firma | COSMO |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Çekirdek Tipi | I Bar Cores |
| Materyal | CF139 |
| İndüktans Faktörü (AL) | N/A |
| Hava Boşluğu | Ungapped |
| Uzunluk | 93 mm |
| Genişlik | 16 mm |
| Yükseklik | 27.5 mm |
| İç Çap | N/A |
| Dış Çap | N/A |
| Yüzey İşleme | Uncoated |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.