FERRITE CORE 44 OHM SOLID - 7427227
56,26₺
Vergiler Hariç: 46,88₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 7427227
- SKU: 7427227
Ürün Detayları
| Kategori | Ferrit Kablo Çekirdekleri |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Free |
| Çekirdek Tipi | Flat |
| Empedans | 52 Ohms |
| Uzunluk | 9 mm |
| İç Çap | 22 mm |
| Dış Çap | 26 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.