FERRIT UU CORE AL=3700 COSMO - CF139UU9320
339,06₺
Vergiler Hariç: 282,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CF139UU9320
- SKU: CF139UU9320
Ürün Detayları
| Kategori | Ferrit Çekirdekler |
| Üretici Firma | COSMO |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Çekirdek Tipi | UU Cores |
| Materyal | CF139 |
| İndüktans Faktörü (AL) | 3700 nH |
| Hava Boşluğu | Ungapped |
| Uzunluk | 93 mm |
| Genişlik | 20 mm |
| Yükseklik | 76 mm |
| İç Çap | N/A |
| Dış Çap | N/A |
| Yüzey İşleme | Uncoated |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.