FERRIT TOROID RING AL=5500 GREEN - CF195T2008C
8,82₺
Vergiler Hariç: 7,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CF195T2008C
- SKU: CF195T2008C
Ürün Detayları
| Kategori | Ferrit Çekirdekler |
| Üretici Firma | COSMO |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Çekirdek Tipi | Toroid |
| Materyal | CF195 |
| İndüktans Faktörü (AL) | 5500 nH |
| Hava Boşluğu | Ungapped |
| Uzunluk | 8 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| İç Çap | 10 mm |
| Dış Çap | 20 mm |
| Yüzey İşleme | Green Coated |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.