FERRIT TOROID RING AL=25000 GREEN PAINTED - CF199T3829C
149,59₺
Vergiler Hariç: 124,66₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CF199T3829C
- SKU: CF199T3829C
Ürün Detayları
| Kategori | Ferrit Çekirdekler |
| Üretici Firma | COSMO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Çekirdek Tipi | Toroid |
| Materyal | CF199 |
| İndüktans Faktörü (AL) | 24700 nH |
| Hava Boşluğu | Ungapped |
| Uzunluk | 29 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| İç Çap | 22 mm |
| Dış Çap | 38 mm |
| Yüzey İşleme | Green Coated |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.