FERRIT E-ROUND AL=8100 GAP 4.25MM COSMO - CF139EE6527-AG-4.25MM
222,63₺
Vergiler Hariç: 185,52₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CF139EE6527-AG-4.25MM
- SKU: CF139EE6527-AG-4.25MM
Ürün Detayları
| Kategori | Ferrit Çekirdekler |
| Üretici Firma | COSMO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Uzunluk | 66.5 mm |
| Genişlik | 27.4 mm |
| Yükseklik | 32.5 mm |
Etiketler:
FERRIT E-ROUND AL=8100 GAP 4.25MM COSMO - CF139EE6527-AG-4.25MM
, CF139EE6527-AG-4.25MM
, Ferritler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.