FERRIT E-ROUND AL=5700 UNGAPPEP COSMO - CF139EE4220
65,76₺
Vergiler Hariç: 54,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CF139EE4220
- SKU: CF139EE4220
Ürün Detayları
| Kategori | Ferrit Çekirdekler |
| Üretici Firma | COSMO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Çekirdek Tipi | EE Cores |
| Materyal | CF139 |
| İndüktans Faktörü (AL) | 5700 nH |
| Hava Boşluğu | Ungapped |
| Uzunluk | 42 mm |
| Genişlik | 20 mm |
| Yükseklik | 21.2 mm |
| İç Çap | N/A |
| Dış Çap | N/A |
| Yüzey İşleme | Uncoated |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.