FERRIT E-ROUND AL=2650 - ER30-15.8-9.5(ETD29)
9,48₺
Vergiler Hariç: 7,90₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ER30-15.8-9.5(ETD29)
- SKU: ER30-15.8-9.5(ETD29)
Ürün Detayları
| Kategori | Ferrit Çekirdekler |
| Üretici Firma | TIANCHANG FUAN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Uzunluk | 30 mm |
| Genişlik | 9.5 mm |
| Yükseklik | 15.8 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.