FERRIT E-ROUND AL=1400 UNGAPPEP COSMO - CF139EE2005K
5,14₺
Vergiler Hariç: 4,29₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CF139EE2005K
- SKU: CF139EE2005K
Ürün Detayları
| Kategori | Ferrit Çekirdekler |
| Üretici Firma | COSMO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | 5.3 mm |
| Yükseklik | 10.2 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.