FERRIT E-ROUND AL=1200 UNGAPPEP COSMO - CF139EE1905A
1,90₺
Vergiler Hariç: 1,58₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: CF139EE1905A
- SKU: CF139EE1905A
Ürün Detayları
| Kategori | Ferrit Çekirdekler |
| Üretici Firma | COSMO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Çekirdek Tipi | EE Cores |
| Materyal | CF139 |
| İndüktans Faktörü (AL) | 1200 nH |
| Hava Boşluğu | Ungapped |
| Uzunluk | 19 mm |
| Genişlik | 4.8 mm |
| Yükseklik | 8 mm |
| İç Çap | N/A |
| Dış Çap | N/A |
| Yüzey İşleme | Uncoated |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.