FERRIT E-ROUND AL=1050 UNGAPPEP - CF139EE1306B
9,62₺
Vergiler Hariç: 8,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CF139EE1306B
- SKU: CF139EE1306B
Ürün Detayları
| Kategori | Ferrit Çekirdekler |
| Üretici Firma | COSMO |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Uzunluk | 13 mm |
| Genişlik | 6.15 mm |
| Yükseklik | 6 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.