POWER INDUCTORS - SMD 1.8UH SHLD 20% 14A 10.52MOHM - XAL6030-182MEC
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: XAL6030-182MEC
  • SKU: XAL6030-182MEC
Ürün Detayları
KategoriSabit İndüktörler
Üretici FirmaCOILCRAFT
Paket TipiTAPE&REEL
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
SerilerXAL
Montaj TipiSMT
Kılıf / KasaNon Standard
İndüktans1.8 uH
Pin AralığıNone
Tolerans±20 %
Akım Değeri10 A
Akım - Doygunluk (Isat)N/A
DC Direnci (DCR)9.57 m Ohms
UygulamalarAutomotive(AEC-Q200)
ÇapN/A
Uzunluk6.56 mm
Genişlik6.36 mm
Yükseklik3.1 mm
Çalışma Sıcaklığı-40 °C ~ +125 °C