POWER INDUCTORS - SMD 10UH SHLD 20% 440MOHMS AEC- - LPS3015-103MRC
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: LPS3015-103MRC
  • SKU: LPS3015-103MRC
Ürün Detayları
KategoriSabit İndüktörler
Üretici FirmaCOILCRAFT
Paket TipiTAPE&REEL
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
SerilerLPS3015
Montaj TipiSMT
Kılıf / KasaNon Standard
İndüktans10 uH
Pin AralığıNone
Tolerans±10 %
Akım Değeri550 mA
Akım - Doygunluk (Isat)N/A
DC Direnci (DCR)440 m Ohms
UygulamalarAutomotive(AEC-Q200)
ÇapN/A
Uzunluk3 mm
Genişlik3 mm
Yükseklik1.5 mm
Çalışma Sıcaklığı-40 °C ~ +125 °C