INDUCTOR POWER 4.7UH 10.5X10MM 11.7A SMD - SPM10065VT-4R7M-D
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: SPM10065VT-4R7M-D
  • SKU: SPM10065VT-4R7M-D
Ürün Detayları
KategoriSabit İndüktörler
Üretici FirmaTDK
Paket TipiTAPE&REEL
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
SerilerSPM
Montaj TipiSMT
Kılıf / KasaNon Standard
İndüktans4.7 uH
Pin AralığıNone
Tolerans±20 %
Akım Değeri11.7 A
Akım - Doygunluk (Isat)N/A
DC Direnci (DCR)9.2 m Ohms
UygulamalarAutomotive(AEC-Q200)
ÇapN/A
Uzunluk10.5 mm
Genişlik10 mm
Yükseklik6.5 mm
Çalışma Sıcaklığı-55 °C ~ +155 °C