MLCC (5750) 2220 4.7uF 100VDC ±20% X7R - C5750X7R2A475M230KA
95,47₺
Vergiler Hariç: 79,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C5750X7R2A475M230KA
- SKU: C5750X7R2A475M230KA
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | TDK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 2220 (5750 Metric) |
| Kapasitans | 4.7 uF |
| Voltaj Değeri | 100 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 5.7 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 2.3 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler:
MLCC (5750) 2220 4.7uF 100VDC ±20% X7R - C5750X7R2A475M230KA
, C5750X7R2A475M230KA
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.