MLCC (3225) 1210 10uF 25VDC ±10% X7R
5,84₺
Vergiler Hariç: 4,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CL32B106KAJNNNE
- SKU: CL32B106KAJNNNE
Urun Detaylari
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMSUNG |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1210 (3225 Metric) |
| Kapasitans | 10 uF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 2.5 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.