MLCC (1608) 0603 2.5pF 50VDC ±0.25pF C0G (NP0) - CL10C2R5CB8NNNC
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: CL10C2R5CB8NNNC
  • SKU: CL10C2R5CB8NNNC
Ürün Detayları
KategoriSMT - SMD ve MLCC Kapasitörler
Üretici FirmaSAMSUNG
Paket TipiTAPE&REEL
Ürün DurumuOBSOLETE
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Kılıf / Kasa0603 (1608 Metric)
Kapasitans2.5 pF
Voltaj Değeri50 VDC
Tolerans±0.25 pF
Uzunluk1.6 mm
Genişlik0.8 mm
Yükseklik0.8 mm
Dielektrik MalzemeC0G (NP0)
UygulamalarGeneral Purpose
Çalışma Sıcaklığı-55 °C ~ +125 °C