MLCC (1608) 0603 10pF 50VDC ±0.5pF C0G (NP0) - CC0603DRNPO9BN100
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: CC0603DRNPO9BN100
  • SKU: CC0603DRNPO9BN100
Ürün Detayları
KategoriSMT - SMD ve MLCC Kapasitörler
Üretici FirmaYAGEO
Kılıf / Kasa0603 (1608 Metric)
Kapasitans10 pF
Voltaj Değeri50 VDC
Tolerans±0.5 pF
Uzunluk1.6 mm
Genişlik0.8 mm
Yükseklik0.8 mm
Dielektrik MalzemeC0G (NP0)
UygulamalarGeneral Purpose
Çalışma Sıcaklığı-55 °C ~ +125 °C