BUZZER PIEZO W/O CIRCUIT 3V 2-KHZ THT - PT2770AHP-06
15,72₺
Vergiler Hariç: 13,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PT2770AHP-06
- SKU: PT2770AHP-06
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SOUND COMP. |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Teknoloji | Piezo |
| Sürücü Devresi | Without Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | Peak-Peak |
| Voltaj Değeri | 3 V |
| Voltaj Aralığı | 30 V |
| Frekans | 2 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 70 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | N/A |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Aralığı | 12.5 mm |
| Seriler | PT |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 26.5 mm |
| Genişlik | 22 mm |
| Yükseklik | 7 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.