BUZZER MAGNETIC W/O CIRCUIT 3V 4.5-KHZ SMT - L-KLS3-SMT-3020-3V
141,56₺
Vergiler Hariç: 117,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS3-SMT-3020-3V
- SKU: L-KLS3-SMT-3020-3V
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Magnetic |
| Sürücü Devresi | Without Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | Zero-Peak |
| Voltaj Değeri | 3 V |
| Voltaj Aralığı | 2-4 V |
| Frekans | 4.5 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 65 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | 90 mA |
| Montaj Tipi | SMT |
| Pin Aralığı | N/A |
| Seriler | SMT |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3 mm |
| Genişlik | 3 mm |
| Yükseklik | 2 mm |